E-Ticaret

WhatsApp, Facebook, Instagram ve Canlı Destek gibi farklı kanallardan gelen mesajlarınızı birden fazla müşteri temsilcisi ile aynı kanal üzerinden yönetin. HeloRobo tüm ürünlerinizin yer aldığı E-ticaret sitenizle birebir entegre çalışan bir pazarlama platformudur. Bu sayede sosyal medyadan gelen müşterilerinizi E-ticaret sitenize yönlendirmeden ürünlerinizin satışını müşterilerinizle mesajlaşmakta olduğunuz platformdan yapabilirsiniz.

1

Tek Tıkta Ürün Paylaşın

2

Sepeti Müşteriye Gönderin

3

Kampanya Modülü

4

Üyeliksiz Alışveriş

5

7x24 Sipariş Durumu Sorgulama

6

Sipariş Geçmişi

7

Varyant Yönetimi

8

Her Türlü Ödeme Yöntemi

9

Gelişmiş Raporlama

10

Hızlı Cevaplar

11

Zengin Mesajlaşma

Sorunlarınız için 7/24 Yanındayız

Ücretsiz Live Chat

Live Chat, web sitenizdeki ziyaretçilerinizle, potansiyel müşterilerinizle ve kayıtlı müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak konuşmanıza olanak tanıyan bir iletişim aracıdır. Soruları yanıtlamanıza, ortaya çıkan zorlukları desteklemenize, sorunları çözmenize veya kullanıcıları ihtiyaç duydukları belirli çözümlere yönlendirmenize yardımcı olur. Live Chat, insandan insana etkileşimi gerektirir – yani satış temsilciniz, kendisine ulaşan web sitenizin ziyaretçiyle canlı olarak görüşme yapar.

1

Ücretsiz

2

Tüm Mesajlaşma Kanalları ile Entegre

Hemen Denemeye Başla
Bize Katılın

Sınırsız sayıda mesajlaşma yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla müşteri ile görüşebilirsiniz. Eski müşterilerinize, yeniden kaydetme zorunluluğu olmadan, satış yapabilirsiniz, eski işlemlerine ve mesajlarına erişebilirsiniz.